Meist

Tere-tulemast Ristiku röstikoja kodulehele!

Oleme kodumaine kvaliteetkohvi tootja Tallinnas Pelgulinnas. Meil on pikk ajalugu ulatudes aastasse 1995, kui alustasime maitsestatud kohviubade tootmist. Kolm aastat hiljem laiendasime sortimenti, et kohvisõpradele pakkuda ka eri maadelt pärit kohviube.

Ristiku-rostikoda-tootajad
ristiku röstikoja pood

Suur valik maitsekohvi

Meie röstikojas on pakkuda rohkem kui 20 erineva maitsega kohvi. Soovi korral saab oad kohapeal ka jahvatada just sellise jahvatusega, mis sobib kokku kodus või töökohas kohvi valmistamise viisiga. Meie maitsekohvid ei sisalda allergeene ja sobivad veganitele.

Tutvu valikuga

Parim kvaliteet kohvimaailmast

Oad parimatest kohvikasvatuse piirkondadest rohkem kui 15 maalt jõuavad meieni rohelistena. Röstikojas anname neile uue hingamise ja värvi – parima tulemuse nimel röstime oad doppio tostado meetodil ehk siis kaks korda.

kohviröstimise masin ristiku röstikoda

Tõeline maitseelamus

Espressosegudesse oleme valinud oad ja neid röstinud just täpselt nii, et automaatse kohvimasinaga valminud kohvijoogid täidavad ja isegi ületavad kohvisõprade ootusi heale kohvile.

Kiire tarne ja värske röst

Ristiku röstikoja toodang valmib kõrgeima kvaliteediga kohviubadest, on alati värske röstiga ja jõuab kiiresti tellijani.

Tule poodi